ANA SAYFA  |    FİRMA BİLGİLERİ   |   TRAFİK MALZEMELERİ  |   BELGELERİMİZ   |   REFERANSLAR  |   İLETİŞİM

 

 

 

KAUÇUK FOSFORLU HIZ KESİCİ - FOSFORLU HIZ KASİSİ

 Boy : 50 cm  -  En : 60 cm  -  Yükseklik :   4,5 cm

 

     ÜRÜN ÖZELLİKLERİ :

          Fosforlu Hız Kasisleri 50 cm boyunda, 60 cm eninde ve 4,5 cm yüksekliğindedir. Başlıklar 30 cm boyunda, 60 cm eninde ve 4,5 cm yükseklikten dış kenara doğru bombeli şekilde incelmektedir. Araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler için hız ve vuruntuları absorbe edecek şekilde vibrasyon özelliği yüksek ve kimyasallarla formüle edilip üretilmektedir,

 

    TEKNİK ÖZELLİKLERİ :

      Fosforlu Hız Kasisleri doğal hava şartlarına ( –20 / +60) derece dayanıklı polimerden imal edilmiştir. Antioksidantlarla desteklenerek ultraviyole güneş ışınlarına ve ozona karşı direnç mukavemeti artırılmıştır.

       Flame retardantlarla aleve karşı tutuşması geciktirilmiştir. Hafif kimyasallara, mazot damlama lekelerine ve hafif yağlara dayanıklı üretilmektedir. Bakım ve tamiratı açısından bozulan ve yıpranan parça kolaylıkla değiştirilebilir şekilde tasarlanmıştır. Üzeri hafif bulaşık deterjanları ile temizlenebilmektedir. 1 Adet kauçuk hız kesici yaklaşık 9 kg, 1 Adet Kenar Parça yaklaşık 4,5 kg ağırlığındadır.

 

   MONTAJI VE KULLANILDIĞI YERLER :

       Kolayca montajı yapılabilir şekilde tasarlanmış olup montaj malzemesi olarak monte edilecek yola karşılıklı erkekli dişili kanalara geçirilerek hız kesici dübel ve vida ile montajı yapılır. 14’lük dübeller deliklere çakılarak ithal galvanizli özel imalat vidalar ve kasislerin bağlantı yuvalarına uygun özel yapım pullar ile monte edilir.

 

AVANTAJLARI :

      Fosforlu Hız Kasislerinin amacı araçların yaya geçidi,okul,kavşak vb. yerlerde yavaşlamasını sağlamaktadır. Üzerinde bulunan 4 adet 9*16 cm ölçülerinde yüksek yansıtıcılı reflektif malzemeler ile uzaktan ve gece görünümü ile sürücülere avantaj sağlamaktadır. Hız kesici kasislerimiz , diğer kauçuk kasisler de olduğu gibi araç trafiğinde deforme olmaz ve zamanla incelme yaşanmaz. Vidaları yerlerinde; kopma, yırtılma olmaz.

     Hız Kasislerinin tercih edilmesi özelikle küçük araçların süratli hareketlerinde vuruntuyu kauçuğun kendi bünyesinde vibre etmesi,darbeyi emmesi ve hızı sönümlemesi araçların ön takımlarına zarar vermemesi açısından yapılan deneyler neticesinde en iyi sürat kesici olması en büyük etkendir.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

 
 

KÖŞE KOLON KORUYUCU

 

KAUÇUK HIZ KESİCİ

 

REFLEKTİFLİ HIZ KESİCİ

 

 

 

 

 

%100 DOĞAL KAUÇUK

 

Boy                : 90 cm
En                  : 14 cm
Yükseklik (h)   :   9 cm

* Otoparklarda, çarpışmadan dolayı kolonlar ve araçlarda oluşabilecek zararları Termo Kauçuk Darbe Emici Körük özelliği sayesinde engeller.

Boy                : 50 cm
En                  : 40 cm
Yükseklik (h)   :   5 cm
* Doğal K
auçuk  malzemeden imal edilmiştir.
* Sarı ve Siyah renklerde imal edilmektedir.

Boy                : 50 cm
En                  : 40 cm
Yükseklik (h)   :   4 cm

Ağırlığı             : 6,50 Kg
* Siyah Kauçuk hız kesici üzerine imalat esnasında 4 adet Reflektif bant yerleştirilmiştir.

Detaylar   >>>

Detaylar   >>>

Detaylar   >>>

 

ANA SAYFA  |    FİRMA BİLGİLERİ   |   TRAFİK MALZEMELERİ  |   BELGELERİMİZ   |   REFERANSLAR  |   İLETİŞİM

Ostim Organize Sanayi Bölgesi 29.Sokak No: 2 - 10 ANKARA - TÜRKİYE

Tel : +90 312 385 2232 - 354 0644 - 386 3270     Cep : +90 507 292 0879     Fax : +90 312 354 3037

bilgi@ozdekankaucuk.com