ANA SAYFA  |    FİRMA BİLGİLERİ   |   TRAFİK MALZEMELERİ  |   BELGELERİMİZ   |   REFERANSLAR  |   İLETİŞİM

 

 

 

KAUÇUK HIZ KESİCİ - KAUÇUK HIZ KASİSİ

 Boy : 50 cm  -  En : 40 cm  -  Yükseklik :   5 cm

%100 DOĞAL KAUÇUK

     ÜRÜN ÖZELLİKLERİ :

          Kauçuk Hız Kasisleri 50 cm boyunda, 40 cm eninde ve 50 mm yüksekliğindedir. 50 cm trafik sarısı ve 50 cm siyah renk olmak üzere 1 metre olarak fiyatlandırılır. Başlıklar 25 cm boyunda,40 cm eninde ve 50 mm yükseklikten dış kenara doğru bombeli şekilde incelenmektedir. 2 adet trafik sarısı, 2 adet siyah olmak üzere toplam 4 adet başlık 1 metre olarak anılır.

      Hız Kasisleri kullanım yerlerine ve amaçlarına göre iki çeşit üretilmektedir. Ağır tonajlı kamyon trafiğinin yoğun olduğu bölgeler için kauçuk oranı yüksek formüle edilerek ve kimyasallarla desteklenerek üretilmektedir, Küçük araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler içinse hız ve vuruntuları absorbe edecek şekilde vibrasyon özelliği yüksek kauçuktan formüle edilerek üretilmektedir.

 

    TEKNİK ÖZELLİKLERİ :

      Kauçuk Hız Kasisleri (– 40 + 120) derece hava şartlarına dayanıklı kauçuktan imal edilmiştir. .Antioksidantlarla desteklenerek ultraviyole güneş ışınlarına ve ozona karşı direnç mukavemeti artırılmıştır.
     Flame retardantlarla aleve karşı tutuşması geciktirilmiştir. Hafif kimyasallara, mazot damlama lekelerine ve hafif yağlara dayanıklı üretilmektedir. Bakım ve tamiratı açısından bozulan ve yıpranan parça kolaylıkla değiştirilebilir şekilde tasarlanmıştır.1 metre kauçuk hız kesici yaklaşık 15 kg ağırlığındadır.

 

   MONTAJI VE KULLANILDIĞI YERLER :

       Kolayca montajı yapılabilir şekilde tasarlanmış olup montaj malzemesi olarak monte edilecek yola karşılıklı 20*40 profil, dübel ve vida ile montajı yapılır. Daha sonra üzerine kauçuk hız kasislerinin profile uygun 20*40 ara boşluğun enine monte edilmiş profilin üzerine gelecek şekilde sıra ile dizilir,ve delik yerlerinden zemine işaretler vurularak delikler delinir.14’lük dübeller bu deliklere çakılarak kauçuklar 10*110 ital galvanizli trifon vidalar ve kauçukların bağlantı yuvalarına uygun özel yapım pullar ile monte edilir.  

 

AVANTAJLARI :

      Kauçuk Hız Kasislerinin amacı araçların yaya geçidi,okul,kavşak vb. yerlerde yavaşlamasını sağlamaktadır. Hız Kasislerinin montajı esnasında konulan profilin hem içerisinden kablo geçişi gibi ihtiyaçları giderebilmesi hemde çok ağır ve süratli vuruntularda kauçuğun esnemesini frenlemesi yönünden avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kauçuğun ömrünü uzatmaktadır. Hız Kasislerinin Kauçuk tercih edilmesi özelikle küçük araçların süratli hareketlerinde vuruntuyu kauçuğun kendi bünyesinde vibre etmesi,darbeyi emmesi ve hızı sönümlemesi araçların ön takımlarına zarar vermemesi açısından yapılan deneyler neticesinde en iyi sürat kesici olması en büyük etkendir.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

 
 

KÖŞE KOLON KORUYUCU

 

FOSFORLU HIZ KESİCİ

 

REFLEKTİFLİ HIZ KESİCİ

 

 

 

 

 

   

Boy                : 90 cm
En                  : 14 cm
Yükseklik (h)   :   9 cm

* Otoparklarda, çarpışmadan dolayı kolonlar ve araçlarda oluşabilecek zararları Termo Kauçuk Darbe Emici Körük özelliği sayesinde engeller.

Boy                : 50 cm
En                  : 60 cm
Yükseklik (h)   : 4,5 cm

Ağırlığı            : 9,20 Kg
* Siyah Kauçuk hız kesici üzerine imalat esnasında 4 adet Reflektif bant yerleştirilmiştir.

Boy                : 50 cm
En                  : 40 cm
Yükseklik (h)   :   4 cm

Ağırlığı             : 6,50 Kg
* Siyah Kauçuk hız kesici üzerine imalat esnasında 4 adet Reflektif bant yerleştirilmiştir.

Detaylar   >>>

Detaylar   >>>

Detaylar   >>>

 

ANA SAYFA  |    FİRMA BİLGİLERİ   |   TRAFİK MALZEMELERİ  |   BELGELERİMİZ   |   REFERANSLAR  |   İLETİŞİM

Ostim Organize Sanayi Bölgesi 29.Sokak No: 2 - 10 ANKARA - TÜRKİYE

Tel : +90 312 385 2232 - 354 0644 - 386 3270     Cep : +90 507 292 0879     Fax : +90 312 354 3037

bilgi@ozdekankaucuk.com